دوشنبه, 26 فروردين 1392 ساعت 04:21

دختر تحصيل کرده آلماني شيعه شد +عکس

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

این بانوی آلمانی ابتدا توضیحاتی درباره مطالعاتش در حوزه دین اسلام سخن گفت و سپس آیت الله سيد محمدصادق روحانی، کلیاتی در مورد اسلام این دین برتر و خاتم برای این بانو ارائه داد و او را به وظیفه خطیری که بعنوان یک زن محقق اگاه ساخت. او سپس شهادتین را بر زبان جاری ساخت و به دین اسلام علوی پیوست.او نام زیبای(Hosna) را برای خود برگزید و البته از کمبود تبلیغات شیعی در آلمان و انگلیس گله مند بود و معتقد بود جوانان زیادی تمایل به آشنایی با دین اسلام دارند اما بیشتر منابع از طریق اهل سنت و ترک های اهل سنت میباشد و منابع شیعی بسیار بسیار کم و کمتر از آن مبلغ آشنا به موضوعات دینی و متناسب با دنیای کنونی.
 
این بانوی تازه مسلمان یکی از دلایل تمایل به اسلام علوی را مطالعه کتاب قیام امام حسین(ع) نوشته آیت الله روحانی که به انگلیسی ترجمه شده است، اعلام کرد.
 
سپس آیت الله روحانی یک جلد قرآن با ترجمه انگلیسی را به وي اهدا کردو به او سفارش کرد که در مورد اصول دین و بعد فروع دین، تحقیقاتش را ادامه دهند و چنانچه به سؤالات و شبهاتی برخوردند از طریق علمای صاحب صلاحیت پیگیر پاسخ باشند تا با دلایل قرآنی ـ روایی و البته عقلانی و استدلالی به آنها پاسخ دهند.
 
منبع: شفقنا
خواندن 3714 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 فروردين 1392 ساعت 04:36
شما اینجا هستید: خانه ثقلین مقاله های معرفتی مقاله های معرفتی دختر تحصيل کرده آلماني شيعه شد +عکس