یکشنبه, 19 بهمن 1393 ساعت 19:30

آقا زده به خط

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

افسران - بسته انتشار ویژه راهپیمایی 22 بهمن_جنبش نشر نامه امام خامنه ای

شما باید این شعار را در عمل اثبات کنید که: «ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند» در واقع رهبر انقلاب، به خط مقدم ارتباط با جوانان غربی وارد شده‌اند، و شما نباید ایشان را تنها بگذارید. باید پیگیری کنید. نگذارید این پیام مثل یک شهاب در آسمان باشد، بلکه باید مثل ستارهٔ قطبی شود و این به شما بستگی دارد.
این پیام دومین تجربهٔ انقلاب اسلامی از جنس نامهٔ امام(ره) به آقای گورباچف است
اگر این پیام آقا را پیگیری کنید، در واقع دومین تجربهٔ انقلاب اسلامی از جنس نامهٔ امام(ره) به آقای گورباچف است. البته آن زمان شاید این‌قدر شبکه‌های ارتباطی وجود نداشت، ولی اگر همان زمان نامهٔ حضرت امام(ره) به گورباچف پیگیری می‌شد و برای همهٔ مردم جهان تبیین می‌شد،

الان ما خیلی جلوتر بودیم. ببینید که الان ما چه حسرتی باید بخوریم از اینکه آن زمان نامهٔ امام(ره) به گورباچف توسط رسانه‌های ما خوب تحویل گرفته نشد! البته تا حدودی می‌توان پذیرفت که آن موقع شبکه‌های ارتباطی و ماهواره‌ای و رسانه‌ای زیادی وجود نداشت و ما هم امکانات زیادی نداشتیم. ولی همین الان هم آن نامه قابل پیگیری است.
نامهٔ امام(ره) در زمان خودش یک فرازی از انقلاب بود. این نامهٔ مقام معظم رهبری هم یک فراز دیگر از انقلاب است ولی این‌دفعه موقعیتی که برای پیگیری این نامه وجود دارد، واقعاً بی‌حدّ است و اصلاً محدود نیست. یعنی شما خیلی کارها در ارتباط با این پیام می‌توانید انجام دهید.

    لینک دانلود صوت حاج آقا پناهیان با عنوان آقا زده به خط

********************************

راهپیمایی 22 بهمن ماه به عنوان تجمعی کم نظیر در سطح دنیا که به طور مستمر هر ساله برقرار است، علاوه بر محلی برای بزرگداشت و یاداوری روزهای پیروزی انقلاب، یکی از ظرفیت های ویژه ای است که در دوره های زمانی مختلف، مردم کشورمان به عنوان تریبونی بی واسطه برای اعلام نظر خود در موضوعات روز به آن نگاه میکنند.چنانکه در دوران فتنه، این راهپیمایی رنگ و بوی ضدفتنه به خود میگرفت و در زمان یاوه گویی های سران غربی و توهین های شان به ملت شریف کشورمان، شعارهای ضداستکباری و دشمن شکن جزء پررنگ ترین عناصر راهپیمایی قرار میگرفت.

منبع:
letter4u.blog.ir/139 
طی روزهای گذشته، گروه های مختلفی از مخاطبین این بلاگ مسئله ی حضور جنبش نشر نامه در راهپیمایی 22 بهمن را پیشنهاد کردند و راهکارهایی ارائه دادند؛ به همین دلیل سعی کردیم با توجه به نظرات شما و مولفه های خاص راهپیمایی 22 بهمن، یک بسته پیشنهادی را ارائه کنیم.

*هدف از انتشار این بسته و حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن، ترویج جنبش نشر نامه رهبر انقلاب است؛ با چاپ این پلاکاردها و در دست داشتن این محتواها توسط جمع قابل توجهی از راهپیمایان هر شهر، ذهن مردمی که احیاناً به طور جدی با این مسئله برخورد نداشته اند نسبت به این جنبش و مسائل مربوط به آن حساس شده و ان شاءالله به مرور زمان و طی اقدامات آینده، این ارتباط بیشتر و بیشتر خواهد شد.
افسران - کلیپ صوتی آقا را تنها نگذارید در این راه ( در خصوص نامه رهبر به جوانان اروپا)
این بسته حاوی محتوای ثابتی است که برای چاپ در قطع استاندارد A4 ,A3و... به صورت رنگی و سیاه و سفید قابل استفاده خواهد بود؛ پیشنهاد می شود که این بسته ها در شبکه های اجتماعی، نرم افزارهای ارتباطی موبایلی و سایر روشهای اطلاع رسانی فیزیکی و یا مجازی در حد توان نشر پیدا کرده و تا روز راهپیمایی، این انتشار ادامه پیدا کند.

*در صورت امکان، هر یک از ما می توانیم تعدادی از این پلاکاردها(مثلاً هر نفر 10-15 عدد) در قطع A4 , A3 و یا حتی با استفاده از ماژیک و مقوا و... را تهیه کرده و به دوستان و اطرافیان و سایر مردم جهت در دست داشتن در راهپیمایی تحویل دهیم.

*جملات پیشنهادی خودتان و یا پلاکاردهای طراحی شده تان را (با رعایت استانداردهای لازم پلاکارد که در انتهای همین مطلب نوشته شده است) برای ما ارسال کنید.

*عکسهایی از فعالیت های پشت صحنه کارهایتان را جهت انتشار در بلاگ جنبش نشر نامه برای ما بفرستید. (چاپ کردن، با ماژیک نوشتن شعارها و سایر فعالیتها)

فعالیتهای سازماندهی و نشر پلاکاردها را می توانید در پایگاه های بسیج، مساجد، تشکلهای دانشجویی و... انجام دهید و افراد بیشتری را در این کار پربرکت سهیم کنید.

letter4u.blog.ir

خواندن 10897 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 بهمن 1393 ساعت 19:40
شما اینجا هستید: خانه نشاط و زندگی سبک زندگی بصیرت آقا زده به خط