چهارشنبه, 30 مرداد 1392 ساعت 17:37

زنان بي‌حجاب کمپين حجاب راه انداختند + تصاویر

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش ز باشگاه خبرنگاران:

تعدادی از زنان سوئدی با انتشار عکس‌های محجبه‌ای از خود در سایت‌های اجتماعی به حمایت از یک زن باردار محجبه که هفته گذشته مورد حمله قرار گرفته بود از او اعلام حمایت کردند. .

در همین راستا تعدادی از زنان سوئدی عکس‌های محجبه خود را در توییتر و دیگر سایت‌های اجتماعی منتشر کردند. در میان معترضان به حمله علیه این زن مسلمان تعدادی از سیاست‌مداران و مجری‌های تلویزیونی نیز مشاهده می‌شوند.افرادی که اقدام به تشکیل این کمپین کرده‌اند از دولت درخواست کرده‌اند تا از حقوق زنان مسلمان و آزادی مذهبی آنان حمایت کند.

ابنا نوشت: بیلان عثمان، یکی از موسسان این کمپین گفت: مردم ما به حجاب و مسلمانان همچون یک بیگانه می‌نگرند. این جریان می‌تواند فرصتی باشد تا مشکلاتی که زنان مسلمانان با آن مواجه هستند را مطرح کند.


گفتنی است قربانی حمله هفته گذشته پس از آنکه از سوی فردی مورد حمله قرار گرفت به بیمارستان انتقال یافت. پلیس نیز اعلام کرده در حال بررسی این پرونده است.

این در حالی است که پس از رسانه‌ای شدن این موضوع زنان مسلمان دیگری نیز اعلام کردند به دلیل حجاب مورد حمله قرار گرفته‌اند.


وزیر دادگستری سوئد نیز با ابراز نگرانی از این اتفاقات اعلام کرد چنین حمله‌هایی باید جدی تلقی شوند.

گفتنی است  تبلیغات بسیار مسموم رسانه های غربی بر ضد اسلام و تلاش برای ایجاد موج اسلام هراسی در غرب ،رفتارهای  نژاد پرستانه مختلفی را در این کشورهای مدعی تربیت متمدنانه انسان  ، به وجود آورده است  .
خواندن 4200 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 30 مرداد 1392 ساعت 20:30
محتوای بیشتر در این بخش: « امامزاده نگاه اقتصادی به حجاب »
شما اینجا هستید: خانه بینش و اندیشه عفاف و حجاب عفاف و حجاب زنان بي‌حجاب کمپين حجاب راه انداختند + تصاویر